Posted on: 6. apríla 2022 Posted by: tristate Comments: 0
optický internet skytel humenné

Optický internet je technológiou budúcnosti. Optický internet pomáha prenášať dáta vysokou rýchlosťou a ponúka viacero výhod. Optický internet Skytel Humenné prináša optický internet do firiem a pomáha im rásť!

Optický internet Skytel je mnohonásobne rýchlejší ako najrýchlejšie medené internetové pripojenia. Okrem toho existujú rôzne možnosti šírky pásma. Pri vysokých rýchlostiach bude spomalenie internetu počas špičiek problémom minulosti. A to je dôležité pre vaše podnikanie, pretože pomalé internetové pripojenia výrazne znižujú produktivitu.

Efektívne pre cloudové riešenia

Využívanie dát uložených v cloude využívajú firmy čoraz častejšie. Cloudové úložiská sú určené pre každú firmu. Aj vaša firma preto potrebuje rýchli prístup k informáciám, ktoré sú uložené v cloude.

Rýchlosť a šírka pásma optických sieťových káblov znamená rýchlejší prístup k dátam a aplikáciám uloženým v cloude.

Inštalácia optického internetu Humenné

Skytel prináša do Humenného optický internet v najvyššej kvalite za najlepšiu cenu. Objavte aj vy výhody internetu od Skytel!

Koľko stojí inštalácia optického pripojenia?

Poplatok za inštaláciu je už od 1 eur pri viazanosti na 24 mesiacov. Samozrejme si môžete vybrať aj flexibilné neviazané pripojenie.

Aké služby môžem využívať s mojou optickou linkou?

Optický internet vám umožní využívať hlasové aj dátové služby s oveľa vyššou kvalitou. Optika je určená aj pre náročných. Kapacita optického pripojenia sa dá prispôsobiť.