Techniky mužskej masturbácie

Je pravdepodobné, že už máte pohyby, ktoré vás odvedú v priebehu niekoľkých minút. Ale sex s sebou sa môže nudiť tým istým spôsobom, že misionársky sex s partnerom sa môže stať preč. Zvyčajne je masturbácia len prostriedkom na ukončenie (a “koncom”, máme na mysli “orgazmus”). Ale aj keď už máte pôjdete na ťahy, aby ste sa dostali za pár minút, sex s sebou môže byť trochu zastaralý, rovnako ako to, že mať sex len na jednom mieste na zvyšok svojho života, môže zostať starý.

Najdôležitejším dôvodom, prečo by mali chlapci experimentovať, je to, že najviac vzrušujúca vec je sexuálne novosť a novosť

A samozrejme, zmena vecí sama o sebe môže zlepšiť sex s partnerom, hovorí.

Neviem, odkiaľ začať? Vyskúšajte jednu z týchto štyroch techník, keď budete mať nabudúce nejaký sólový čas.
1) Zmeniť pozície

Väčšina ľudí masturbuje v rovnakej pozícii – každý.

Ak vždy sedíte počas masturbácie, skúste stáť alebo ležať na chrbte. Kľúčom je vždy zmeniť vašu pozíciu, čo vašich sóloch bude “zaujímavejšie a dynamickejšie.

Navyše, ak sa naozaj stanete kreatívnym, bude to dôvernejšie, pokiaľ ide o vyskúšanie nových pozícií v spálni. “Učíš sa, ako byť erotický v rôznych pozíciách
2) Preskúmajte celé telo.

Je pravdepodobné, že váš penis dostane celú pozornosť počas masturbácie. Je to chyba, hovorí Donaghue. “Naše celé telo je káblované pre potešenie,” vysvetľuje. Na vašom tele je celá rada tzv. Erogénnych zón, vrátane bradaviek, svižníka (malého chrbta) a vrcholov stehien.

Donaghue odporúča skúmať tieto typicky prehliadané oblasti a rozdelenie zón na to, ako ich stimulujete. Začnite pomaly tým, že budete hrať s bradavkami, a potom postupujte k treniu stehna alebo popadnutiu zadku. Ďalšie neočakávané oblasti, ktoré by ste mali skúmať, zahŕňajú pokožku hlavy, krk a vnútorné zápästie.

3) Dajte si sami seba.

Samozrejme, že sa len chcete dostať k orgazmu, ale zdržanie by mohlo poskytnúť nový druh potešenia, podľa sexuálneho terapeuta toho, aby ste sladko uvoľnili, masturbujte, až kým nebudete blízko ejakulácie. Vystrčte sa, aby ste prestali, potom začnite masturbovať znova, tentoraz dovoliť ejakulácii. (Toto sa nazýva “lemovanie” a niektorí ľudia prisahajú.)

pobyt vo zvýšenej situácii vzrušenia “vytvára viac sexuálneho napätia v tele.” Niektorí chalani dokonca prirovnávajú k tomu, že majú viacero orgazmov, pretože sa stretnú s viacerými panvovými kontrakciami v procese oneskorenia veľkého O.
4) Používajte sexuálne hračky.
históriu fleshlightu
Fleshlight

Niektoré hračky sú vyvýšené a iné majú hrbole, ale všetko prinesie nový pocit.

“Môže poskytnúť veľa trenia a skutočne zvýšiť pocit radosti,” hovorí. Pridaný bonus? Môžete ich použiť so svojím partnerom pre prehru.