Posted on: 7. júla 2020 Posted by: tristate Comments: 0
Hodinky Festina 20426/2

Vybrať si vhodné hodinky pre muža môže byť komplikovaný. Na výber je množstvo značiek a štýlov, z ktorých si môžete vyberať. Ako si však vybrať najlepšie pánske hodinky?

Minimalistický dizajn

Tento štýl je veľmi obľúbený. Minimalistický dizajn je elegantný a univerzálny. Tieto hodinky sú vhodné na bežné nosenie, ale aj na rôzne výnimočné príležitosti. Ak hľadáte univerzálne hodinky, práve tento štýl je vhodný pre vás.

Správna veľkosť

Pokiaľ ide o výber správnej veľkosti, musíte mať vždy na pamäti jednu vec – proporciu. Proporcia je kľúčom k výberu hodiniek, ktoré doplnia váš štýl a nevyzerajú divne na zápästí.

Ak ste veľký muž s veľkým zápästím,  vyberte si hodinky s väčším priemerom. Naopak, ak je muž menší, môže si vybrať hodinky menšie.

Najobľúbenejšie hodinky majú priemer od 34 mm do 50 mm.

Kvalita

Aby vám hodinky dobre slúžili, mali by mať spoľahlivý mechanizmus. Pohon strojčeka na batérie (quartz) je veľmi rozšírený a vždy sa môžete spoľahnúť na presný čas.

 

Aké sú hodinky majú muži najradšej. Prinášame vám tip na obľúbené pánske hodinky, ktoré sú zároveň vhodné aj ako darček pre muža k rôznym príležitostiam.

 

Hodinky Festina 20426/2

Pánske hodinky Festina 20426/2 majú strieborné puzdro v kombinácii s tmavomodrým náramkom a ciferníkom. Náramok je vyrobený z odolnej kože. Hodinky Festina 20426/2 sú klasický model, ktorý je určený moderným mužom. Tieto hodinky prinášajú univerzálny štýl. Hodinky sú vhodné na každodenné nosenie ale aj slávnostné príležitosti. Určite oceníte darčekové balenie.

 

 

Pánske hodinky Guess w0991g2
panske-hodinky-guess-w0991g2

Pánske hodinky Guess W0991G2 ponúkajú luxusný vzhľad už na prvý pohľad. Ak si vyberiete tento model pánskych hodiniek, očakávať môžete spoľahlivosť, ale najmä dizajn, ktorý stojí za povšimnutie. Kombinácia zlatej a čiernej je u správnych mužov žiadaná. Ak hľadáte darček pre muža, práve tento model hodiniek Guess je dobrá voľba.

 

 

hodinky-festina-20012-2
Pánske hodinky Festina 20012-2

Pánske hodinky Festina 20012/2 zdôrazňujú švajčiarsku presnosť a dokonalosť v každom detaile. Tento model hodiniek ocenia muži, ktorí preferujú štýlové hodinky. Čierny kožený remienok je v kontraste s bielym ciferníkom a čas určujú rímske číslice. Tieto hodinky budú priťahovať pohľady spoločnosti. Ak si chcete získať srdce svojho muža, pri týchto hodinkách nemôžete váhať.