Posted on: 5. októbra 2018 Posted by: tristate Comments: 0

Pri preprave akýchkoľvek tovarov sa musíte spoľahnúť na kvalitné plachty na prívesné vozíky. Len kvalitná autoplachta ochráni váš tovar pred poškodením a znečistením.

Pri kúpe plachty na prívesný vozík, potrebujete poznať dĺžku a šírku konštrukcie prívesného vozíka. Pri výber musíte tiež zohľadniť typ prívesného vozíka. Výroba autoplachty je dimenzovaná tak, aby presne zapadla do vášho prívesu. V žiadnom prípade nám nestačia rozmery prívesného vozíka z technického preukazu, to si môžete maximálne zistiť orientačnú cenu, ale na výrobu potrebujeme vedieť skutočné rozmery, ktoré si musíte zamerať na vozíku. Vy nám dajte presné rozmery konštrukcie a my spravíme prídavky na plachte tak, aby sadla na vašu konštrukciu bez problémov.

Keďže sú autoplachty na prívesný vozík vyrábané priamo na zákazku je možná aj ich reklamná potlač. Reklamná potlač autoplachiet na prívesný vozík je veľmi obľúbená a žiadaná.

Rady  pri kúpe autoplachty na prívesný vozík

  • Ak váš príves má už upevňovacie prvky na stranách, ako sú háčiky alebo očká, plachta by mala byť minimálne 5 centimetrov nad týmito spojovacími materiálmi, inak nebudete môcť pomocou týchto spojovacích prvkov utiahnuť plachtu.
  • Zvážte to, čo budete prevážať s prívesom, ak prepravujete ľahší a rozmernejší náklad, možno bude pre vás urobiť plachtu o niečo vyššiu, aby vyhovovala vyššiemu nákladu.
  • Špeciálne a atypické tvary vyrábame po konzultácii a zaslaní fotiek prívesného vozíka, ostatné štandardné typy si môžete kúpiť online cez e-shop.