Posted on: 19. novembra 2021 Posted by: tristate Comments: 0

Už dávno nie sú v móde klasické cigarety. Do popredia sa dostávajú vodné fajky, ktoré si čoraz viac získavajú svojich priaznivcov. Aj napriek tomu, že tento typ cigariet taktiež nejakým spôsobom zdraviu škodiť môže, nie sú až tak nebezpečné.

Vodné fajky sú obľúbené najmä medzi mladými ľuďmi. Tu je potrebné podotknúť, že používať ich je možné až po dovŕšení 18teho roku života. Vodné fajky sa začali objavovať aj v mnohých kaviarňach, kde spríjemňujú čas pri posedení. Čím však tento produkt vyniká?

Jednoduchá konštrukcia

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že vodné fajky pozostávajú zo širokej škály prvkov, rozhodne to tak nie je. Ak si chcete zložiť vodnú fajku doma, žiadny problém v tom nebude. Základom je však tabak do vodnej fajky. Ten si môžete regulovať podľa vlastného uváženia, čo je veľkým benefitom. Okrem iného, reguluje chuť a vôňu vodnej fajky.

Potrebovať budete aj špeciálne uhlíky do vodnej fajky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou celej konštrukcie. Vo všeobecnosti platí, že sa využívajú práve na ohrievanie tabaku. Uhlíky do vodnej fajky chytíte kliešťami, nahrejete zapaľovačom malú časť a celý uhlík sa vám rýchlo rozhorí.

Rozmanitosť chutí

Ak prechádzate veľkým mestom, kde sú rôzne kaviarne, môže vás zaujať vôňa. Práve tá pochádza z vodných fajok. Chuť tohto produktu si môžete vyberať sami, podľa vlastných preferencií, čo je veľkým benefitom. Medzi príchuťami nájdete rôzne ovocie, no aj klasiky ako mentol či bez akejkoľvek chuti a arómy.

Spríjemní vám deň

Či už ste mali deň plný stresu alebo len chcete vypnúť od reality, vodné fajky sú skvelým riešením za každých okolností. Pri vodnej fajke sa budete vedieť dokonale odreagovať a spríjemní vám to i čas strávený s priateľmi.

Preto neváhajte a vyskúšajte vodné fajky i vy. Raz za čas vám to rozhodne neuškodí, práve naopak!