Posted on: 2. júna 2019 Posted by: tristate Comments: 0

Vyzerajte pekne, bez toho, aby to komplikovalo vašu rutinu. Od boja proti pupienkom po vrásky a všetko medzi tým, zistite, ako zvládnuť starostlivosť o pleť ako človek – bez hádzania do uteráka.

Je čas investovať do vašej krásy, rovnako ako pri nákupe nového obleku.

Teraz viem, že existuje nekonečné množstvo produktov na ošetrenie mužov a celý proces sa zdá byť zložitý.

Pravdou však je, že je pozoruhodne jednoduché získať lepšiu kožu. V skutočnosti vám ukážem, ako v piatich krokoch, aby ste mohli začať s režimom.

Okrem toho vás naučím niektoré z najlepších tipov pre starostlivosť o pleť pre mužov, ktoré som sa naučil v priebehu rokov.

Ak ste niekedy chceli dosiahnuť atraktívnu a žiariacu pleť, ktorú si ženy a iní všimnú, tu je presne to, čo potrebujete vedieť.

 

1. Očistite

Čistiace krémy pre mužov

Kedy čistiť:

Cieľom je očistiť aspoň raz za deň, tak v PM. Doprajte pokožke tento krok na dennej zaujatosti.

Pre kožu, ktorá je super mastná ráno, čistí v AM.

Na suchú alebo dehydratovanú pokožku si ráno umyte tvár vodou. (AM) Obmedzenie čistenia na PM.

Prečo čistiť:

Ak zvyšujete teplotu v sprche, aby ste horeli a používali drsné mydlá alebo tvárové peelingy, robíte pre svoju pokožku viac škody ako úžitku. Pravdou je, že tento proces je ako vypustenie deštruktívnej armády na vašej tvári. A o tom niet pochýb, bude vás čistiť, ale je to ďaleko od jemného, ​​čo potrebujete.

Správny čistiaci prostriedok, jemný, nevytvára pokožku suchú ani vrásčitú. Odstráni však všetky nahromadené zvyšky, nečistoty a prebytočné oleje z pokožky. Myslite na to ako na správny spôsob prípravy pokožky na ďalšie ošetrovacie produkty.