Posted on: 14. marca 2021 Posted by: tristate Comments: 0
klimatizácia daikin

Pre pohodlný život je klimatizácia samozrejmosťou. Klimatizácie sú energeticky efektívnejšie a cenovo dostupné.

Je to úžasný pocit: vyjsť z parného tepla a vlhkosti augustového dňa do miestnosti ochladenej na ideálnu domácu teplotu.

Energeticky úsporná klimatizácia

Pri kúpe novej energeticky účinnej klimatizácie je potrebné hľadať niekoľko kľúčových vecí, ktoré vám pomôžu udržať nízku cenu za energiu – a teplotu v domácnosti.

Funkcie, ktoré treba hľadať pri výbere klimatizácie:

Správna veľkosť klimatizácie pre váš priestor: Pri výbere klimatizácie záleží na veľkosti. Príliš veľká jednotka ochladí vzduch, ale ponechá ho vlhký. Príliš malá jednotka bude musieť pracovať navyše, aby udržala nastavenú teplotu, čo zvýši váš účet za energiu. Optimálne dimenzovaná klimatizácia je najdôležitejším faktorom, ktorý treba brať do úvahy.

Nastavenie úspory energie: Ďalšou vlastnosťou, na ktorý sa zamerajte pri klimatizáciách, je nastavenie úspory energie, čo znamená, že jednotka po vychladení priestoru vypne nielen kompresor, ale aj ventilátor, čím šetrí energiu.

Klimatizácia s podporou Wi-Fi: Ak ste začali experimentovať s tým, aby bola vaša domácnosť inteligentná, zvážte inštaláciu inteligentnej klimatizácie. Pretože sú tieto jednotky tak nastaviteľné, možnosti úspory energie sú úžasné a umožňujú vám skutočne doladiť vaše potreby.

Klimatizácia Daikin 2.5kW – FVXM25F+RXM25M9 R32 

Moderná klimatizácia Daikin ponúka vysoký výkon a výbornú energetickú účinnosť. Model je navrhný s ohľadom na komfortné chladenie aj vykurovanie. Daikin má tichú prevádzku a je ideálne pre domáce aj komerčné použitie. Oceníte moderný vzhľad a dokonalé pohodlie, ktoré ponúka. Klimatizácia Daikin je vybavená filtrom na čistenie vzduchu s funkciou fotokatalytického dezodorovania. Filter je schopný zachytávať mikroskopické častice, rozkladať pachy, dokonca odstraňovať baktérie a deaktivovať vírusy.

Rad Daikin je vybavený titánovo-apatitovými fotokatalytickými filtrami, ktoré odstraňujú prachové častice šíriace sa vzduchom a rozkladajú napríklad pach tabaku a domácich miláčikov. Zachytáva a dokonca deaktivuje škodlivé organické chemické látky, ako sú baktérie, vírusy a alergény, aby vám zaistil nepretržitý prísun čistého vzduchu.