Posted on: 8. júna 2019 Posted by: tristate Comments: 0

Dobre sa staráte o svoju pokožku. Sledujete rutinu starostlivosti o mužov a usilovne pracujete na tom, aby ste vyzerali čo najlepšie.

Skvelé. Ale ako vyzerajú vaše vlasy?

Starostlivosť dobrých mužov ďaleko presahuje vašu tvár. Aby ste vždy vyzerali skvele, je potrebné, aby ste si vlasy upravili a upravili. Ale to sa dá ľahšie povedať ako urobiť. Je to jednoduché s týmito 7 základných tipov pre starostlivosť o vlasy pre mužov.
1 – Použite prírodný, jemný šampón

Najlepší šampón pre mužov obsahuje prírodné zložky, ktoré jemne čistia vaše vlasy a pokožku hlavy. Vyhnite sa šampónom s dlhým zoznamom prísnych chemických zložiek. Prírodný šampón pre mužov bude tiež obsahovať výživné látky, ktoré posilňujú vlasy a podporujú hrúbku. Pozrite sa na zložky, ako je hydrolyzovaný pšeničný proteín, aminokyseliny a vitamín E.
2 – Nechcem šampón každý deň

Veľa ľudí si zvykne používať šampón každý deň. Predpokladajú, že by si mali umývať vlasy zakaždým, keď v sprche.

Nie dobré. Trvalý šampón môže vysušiť vaše vlasy – najmä ak máte prirodzene suché vlasy. Namiesto toho používajte prírodný šampón pre mužov každý druhý deň. Nastavte to podľa potreby v závislosti od typu vlasov a ďalších faktorov.
3 – Použite kondicionér

Ospravedlňujem sa chlapi, ale šampón sám vás nebude hľadať najlepšie. Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite prírodný vlasový kondicionér pre mužov. Kondicionér sa líši od šampónu. Namiesto toho, aby sa zmyli olej a špina, najlepší vlasový kondicionér pre mužov vyživuje vaše vlasy a pokožku hlavy. To zanecháva vaše vlasy hydratované a silné so zdravým leskom.

Väčšina chlapcov by mala používať kondicionér asi trikrát týždenne. Záleží na vašom type vlasov a ďalších podmienkach. Upravte si rutinu starostlivosti o vlasy pre mužov tak, aby ste mali čo najlepší vzhľad a dojem.

starostlivosť o vlasy pre mužov
4 – Pravidelne navštívte svojho Barbera

Myslíte si, donekonečna oneskoriť svoje tipy na holič? Pokúste sa ho odložiť, kým nebudete môcť čakať dlhšie? Ak áno, nebudete sa starať o svoje vlasy.

Chlapci, je načase, aby sa muži stávali prioritou. To zahŕňa pravidelné výlety do holičstva. Choďte každé 2-3 týždne pre najlepší štýl. Záleží tiež na vašom účese. Ak máte krátky strih, budete musieť ísť častejšie ako chlapci s dlhšími vlasmi.
5 – Vyberte si účes, ktorý Flatters Your Face

Nie všetky účesy sú rovnaké. A nie všetci chlapci budú vyzerať rovnako, dokonca aj s rovnakým účesom. Ako si môžete byť istí, že váš účes vyhovuje vašej tvári?

Po prvé, premýšľajte o tvári tváre. Potom sa pozrite na účesy, ktoré sú navrhnuté tak, aby vás lichotili. To však neznamená, že musíte byť nejakým bezduchým otrokom, ktorý akceptuje akýkoľvek štýl. Stále máte dostatok miesta na to, aby ste si vybrali preferovaný spôsob úpravy vlasov. Len sa uistite, že to je posilnenie vašich ďalších funkcií a dáva vám skvelý vzhľad.
6 – Buďte jemní s vašimi vlasmi

Myslíš, že musíš byť drsný a tvrdý, aby si bol skutočným mužom? Zamysli sa znova. Vaše vlasy budú vyzerať oveľa lepšie, ak s nimi budete zaobchádzať opatrne. Ako to?

Sušenie: Nepokúšajte sa o vlasy s uterákom, agresívne trením a ťahaním za ňu. Namiesto toho, aby sa jemný prístup. Po sprchovaní jemne rozotrite vlasy.

Styling: Hrebeň alebo štetcom s plynulým pohybom. Nenechajte sa vláčiť ani ťahať za vlasy. Je to zlé pre vašu pokožku hlavy a môže viesť k rednutiu.
7 – Používajte Prírodné Styling Produkty

Gély a vosky môžu obsahovať silné chemikálie, ktoré vysušujú a poškodzujú vaše vlasy. Nechcete, aby vám hrubý a chrumkavý vzhľad zanechali niektoré produkty. Vyberte si prirodzený stylingový produkt – ako prírodná vosková pomáda pre mužov